Ubytování

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky. Prostorný pokoj nabízející kromě postelí, také stůl, židle a gauč. Potraviny je možné uložit do společné ledničky pro dva pokoje, uvařit si kávu, nebo čaj a z přiložených materiálů naplánovat výlet nebo jen krátkou procházku. K tomuto pokuji je zdarma WiFi, zdarma parkování, zdarma k zapůjčení kola. Jedná se o nekuřácký pokoj.

od 600 Kč os./nocPříjezd 12:00 - 17:00Odjezd 8:00 - 12:00

NekuřáckýWifi zdarmaParkování zdarma
Půjčení kola zdarma Zvíře za poplatek Pračka za poplatek


Rodinný pokoj

Rodinný pokoj nabízí ubytování a odpočinek na jedné manželské posteli a až na dvou dalších samostatných jednolůžkových postelích.  Prostorný pokoj má výhled do sousední zahrady a přímo pod oknem může být pod dohledem váš osobní vůz. Potraviny je možné uložit do společné ledničky pro dva pokoje, uvařit si kávu, nebo čaj a z přiložených materiálů naplánovat výlet nebo jen krátkou procházku. K tomuto pokuji je zdarma WiFi, zdarma parkování, zdarma k zapůjčení kola. Jedná se o nekuřácký pokoj.

od 700 Kč os./nocPříjezd 12:00 - 17:00Odjezd 8:00 - 12:00

NekuřáckýWifi zdarmaParkování zdarma
Půjčení kola zdarma Zvíře za poplatek Pračka za poplatek


Ubytovna

Jedno, dvou a třílůžkové pokoje včetně jejich základního vybavení nabízí základní možnosti krátkodobého ale i dlouhodobého ubytování. Společná kuchyňka, sociální zařízení, sprchy a k dispozici je také za poplatek pračka.

od 130 Kč os./nocPříjezd 12:00 - 17:00Odjezd 8:00 - 12:00

NekuřáckýWifi za poplatek Možnost Parkování
Možnost půjčení kola Zvíře za poplatek Pračka za poplatek