Ubytování Humpolec Vás vítá

Hostel Humpolec nabízí levné ubytování přímo v centru Humpolce. Nabízíme dva základní typy ubytování a to hotelového – hostelového typu a klasickou ubytovnu. Hostel se nachází na území kraje Vysočina a jeho okolí je ideální pro pěší turistiku. Jen 1 km od hostelu leží skanzen Zichpil a 7 km se nachází klášter Želiv. Ubytování Humpolec nabízí ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi a zdarma půjčuje jízdní kola.

Akce – Týdenní pobytový balíček pro dva – jen 4 700 Kč

Ubytování na 7 nocí, zdarma nabízíme možnost půjčení kol, WiFi v celém areálu a soukromé parkování. Domácí mazlíček je u nás také vítán a v okolí našeho ubytování Humpolec je celá řada aktivit a míst k vidění, takže se nudit určitě nebudete!

Speciální akce – Sázavafest, Bernard Fest – od  1 300 Kč pokoj / noc

Z důvodu velkého zájmu o ubytování v našem Hostelu Humpolec máme ve vybraných akcích akční cenu od 1 300 Kč za pokoj/noc. Domácí mazlíček je u nás také vítán a v okolí našeho ubytování Humpolec je celá řada aktivit a míst k vidění, takže se nudit určitě nebudete!


Napsali o nás

Fantastičtí, vstřícní a milí majitelé. Velký a čistý pokoj. K dispozici lednička, rychlovarná konvice, nádobí, rozpustná káva, čaj. Ideální lokace. Ubytování v centru města v blízkosti obchodu.
Marie, Prosinec 2017

Jednalo se o služební cestu, na 5 dnů se skupinou přátel. Hodnotím kladně vstřícný přístup personálu. Super umístění v centru města.
Pavel, Prosinec 2017

Velmi dobré. Dovolená s rodinou. Velmi příjemné jednání, ochota a vstřícnost majitelů.
Dobromila, Únor 2018

S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Využili jsme i půjčení kol zdarma a ve volném čase jsme projeli zajímavosti v okolí. Majitelům děkuji za vstřicné chování.
David, Květen 2017